
Тепловий насос TCL Ocarina TPG31 Heat Pump Inverter R32 TAC-09CHSD/TPG31I3AHB
25 999 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Опис Тепловий насос TCL Ocarina TPG31I TAC-09CHSD/TPG31I3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Smart Gentle Wind.
Вертикальні жалюзі у формі листків, обладнані мікро-отворами, перетворюють розпорошений потік повітря на ніжний та м'який, забезпечуючи вас комфортним кліматом.
Smart Vector Air Flow
Вибір з 72 різних налаштувань повітряного потоку забезпечує максимальний контроль користувача:
Горизонтально: 5 зафіксованих режимів та 4 режими гойдання.
Вертикально: 5 зафіксованих режимів та 3 режими гойдання
Ефект Коанди
Під час охолодження - ефект "душу", коли холодний потік повітря спускається зверху, а під час обігріву - ефект "ковдри", забезпечуючи широкий розподіл теплого повітря по підлозі.
I Feel
Вбудований температурний датчик у пульті керування дозволяє точно регулювати температуру в зоні вашого перебування, забезпечуючи максимальний комфорт.
Холодоагент R32
Екологічно чистий холодоагент з низьким потенціалом глобального потепління та високою енергоефективністю, що відповідає європейським стандартам.
Самоочищення
Процедура видалення забруднень шляхом виморожування та високотемпературної стерилізації забезпечує чисте та здорове повітря у вашому приміщенні.
Режим підтримки теплого приміщення
Захищає ваше приміщення від надмірного охолодження, підтримуючи температуру не нижче +8°C у зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі
Працює з високою продуктивністю при температурі навколишнього середовища до +50°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Штучний інтелект прискорює досягнення та підтримку заданої температури, оптимізуючи роботу кондиціонера для ефективної економії електроенергії.
Super Turbo Start
Швидке охолодження в режимі охолодження та підвищення температури в режимі обігріву забезпечує миттєвий комфорт у вашому приміщенні.
Стерилізація UVC
Ультрафіолетове випромінювання знищує бактерії та віруси, забезпечуючи вам чисте повітря та здоров'я.
B.I.G. Сare
4-ступенева технологія очищення повітря із біполярним іонним генератором для боротьби з забрудненнями та мікробами.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційне керування через додаток TCL Home або голосові команди для максимального зручності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 190 мм |
| Ширина внутреннего блока | 785 мм |
| Глубина внутреннего блока | 185 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 589 мм |
| Ширина внешнего блока | 725 мм |
| Глубина внешнего блока | 270 мм |
| Вес внешнего блока | 23.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип фреону | R32 |
- Цена: 25 999 ₴

