
Тепловий насос COOPER&HUNTER Supreme (Black) CH-S09FTXAM2S-BL
46 199 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Флагманська серія серед кондиціонерів і теплових насосів від бренду Cooper&Hunter. У тепловий насос CH-S09FTXAM2S-BL Supreme вклали душу і серце розробники, у виробника вийшло зробити 3 в 1. Тепловий насос, який працює при класі А+++, що значно вище за інші теплові насоси.
Так само дана модель переважає екстра низьким рівнем шуму всього 18 дБ на площу до 25 м² . У нашому магазині ви отримаєте цей кондиціонер за чудовою ціною і з професійним монтажем за необхідності.
На сьогоднішній день ми на стільки прив’язані до наших смартфонів. Тому виробник кондиціонери серії Supreme додав функцію управління через Wi-Fi, що дозволяє контролювати клімат у вашому домі віддалено через телефон або інший гаджет який підтримує android або ios. Якщо ви скачаєте додаток собі на гаджет, ви зможете віддалено керувати кондиціонером: вмикати-вимикати, перевіряти температуру і ставити інші режими роботи (вентиляцію, осушення, холод, тепло).
Основні функції серії SUPREME-Black CH-S09FTXAM2S-BL:
- Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30°С до +54°C;
- Захист будинку від обмерзання +8°C, датчик не дасть змоги опуститися нижче 8°C у вашому будинку або офісі.
- “CH SMART-ION Filter” – технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму – всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency – Generation V;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У нового покоління;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що унеможливлює утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій усередині блоку;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля “Анти-запах”; фільтр “Антибактеріальний пригнічувач”; фільтр “Нано-титановий антихімічний каталізатор”; Електретний пиловловлювальний фільтр; Катехіновий фільтр;
- Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH;
- Стильний LED дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДУ;
- Режим комфортного сну SLЕЕР (кілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне управління в режимі AUTO – автоматична зміна режимів роботи залежно від змін температури в приміщенні;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Затримка пуску вентилятора з метою унеможливлення обдування холодним повітрям у режимі нагрівання;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN-FIN;
- Авторестарт – Функція автоматичного перезапуску із запам’ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання;
- Примусове ввімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДУ;
- Система стабілізації напруги та безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Цвет корпуса | Черный |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 301 мм |
| Ширина внутреннего блока | 996 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Ширина внешнего блока | 899 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Вес внешнего блока | 44.5 кг |
- Цена: 46 199 ₴


