
Кондиціонер AEROSTAR Basic on-off AER-18A-R32-IU / ER-18A-R32-OU
27 500 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
КОНДИЦІОНЕРИ AEROSTAR СЕРІЇ BASIC
ФУНКЦІОНАЛ
SMART MODE. Одне натискання на кнопку Smart забезпечує автоматичне увімкнення оптимального режиму кондиціонера відповідно до кімнатної температури. Зручний режим для випадків різкого перепаду температури на вулиці протягом дня або для користувачів, які не хочуть замислюватися про вибір режиму роботи кондиціонера. Достатньо вибрати бажану температуру в приміщенні та режим SMART, а спеціальний алгоритм вільної логіки сам визначить режим роботи кондиціонера та найкращі налаштування режиму вентилятора.
Екологічно чистий холодоагент R32. Сучасний та екологічно чистий холодоагент. Переваги порівняно із R410A: відсутність впливу на вміст озону в повітрі (менший вплив на глобальне потепління), вища енергоефективність, висока теплопровідність і охолоджувальна здатність.
Функція I FEEL, являє собою датчик температури високої точності, що розташований у пульті дистанційного керування. Він вимірює температуру повітря в тому місці, де знаходиться, і передає інформацію на внутрішній блок кондиціонера. Таким чином спліт система оптимізує свою роботу так, щоб задані параметри досягали комфортного рівня за місцем знаходження пульта.
Super cooling. Потужне охолодження (збільшує швидкість охолодження на 25%), яке захищає від спеки при високій температурі зовнішнього повітря (до 43°С)
Автоматичний та безперервний потік повітря. Технологія кондиціонерів Aerostar з розподілу повітря в приміщенні дає користувачеві максимальний комфорт. Автоматичні горизонтальні та вертикальні жалюзі дають змогу вибрати будь-який із 4-х зручних у даний момент режимів:
Дізнайтесь більше про спліт-системи Aerostar з відео на YouTube
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aerostar |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 860 куб. м/час |
| Цвет корпуса | Белый |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Используемый хладагент | R32 |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Ширина внутреннего блока | 890 мм |
| Глубина внутреннего блока | 220 мм |
| Вес внутреннего блока | 10.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Глубина внешнего блока | 260 мм |
| Вес внешнего блока | 35.5 кг |
- Цена: 27 500 ₴




