
Кондиціонер GREE Pular DC Inverter R32 GWH18AGD-K6DNA1E
39 480 ₴
- В наличии
+380 (93) 500-37-37
Отдел Продаж - +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кондиціонер спліт-система GREE Pular DC Inverter R32 GWH18AGD-K6DNA1E являє собою надійне рішення для забезпечення комфортного мікроклімату. Ідеальний для приміщень площею до 50 м2, будь то квартира, приватний будинок, офіс або громадське місце.
Переваги кондиціонера спліт-системи Gree Pular Inverter GWH18AGD-K6DNA1E
Продуктивність цього кондиціонера виділяється завдяки інверторному компресору на фреоні R32. Він значно підвищує ККД, економить електроенергію і знижує рівень шуму. Модель в широкому температурному діапазоні, навіть при -15 °C, забезпечуючи стабільну роботу. Переваги кондиціонера Gree Pular Inverter GWH18AGD-K6DNA1E:
- Адаптація обертання вентилятора AUTO. Розумна система оптимізує роботу пристрою відповідно до поточних умов навколишнього середовища.
- Turbo режим. Функція для швидкого досягнення заданої температури.
- Режим Сон. Плавна корекція температури та мінімальне енергоспоживання.
- Осушення (дегідратація). Видаляє зайву вологість з повітря в спекотну і вологу погоду.
- Підтримка температури +8 °C у режимі обігріву. Цей режим ідеальний у періоди тривалої відсутності, допомагаючи уникнути обмерзання приміщення та заощадити на опаленні.
- Багатошвидкісний вентилятор 4 SPEED. Ціна кондиціонера спліт-системи Gree Pular Inverter GWH18AGD-K6DNA1E невисока, а користувач може вибрати оптимальну швидкість обертання лопатей.
- Фільтр Cold Plasma. Новітня технологія фільтрації не тільки очищає повітря від бактерій і вірусів, а й знищує їх.
- Електростатичний фільтр. Ефективно видаляє пил, алергени, неприємні запахи.
- Захист від грибка і цвілі. Після вимкнення кондиціонер продовжує працювати, видаляючи залишкову вологу всередині пристрою.
- Управління через Wi-Fi. Дає можливість контролювати всі функції дистанційно через смартфон або планшет.
- Автопідтримка температури I Feel. Ґрунтується на зворотному зв'язку з пультом управління, який служить як температурний датчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 311 мм |
| Ширина внутреннего блока | 982 мм |
| Глубина внутреннего блока | 221 мм |
| Вес внутреннего блока | 12.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 804 мм |
| Глубина внешнего блока | 350 мм |
| Вес внешнего блока | 30.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип фреону | R32 |
Информация для заказа
- Цена: 39 480 ₴

