
Кондиціонер TCL FreshIN Inverter TAC-09CHSD/FAI
38 999 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Модель TCL FreshIn TAC-09CHSD/FAI – Інверторна спліт-система FAI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених функціями припливу та очищення повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м3 свіжого повітря на годину та легко забезпечує потреби більшості типів приміщення. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
FreshIN+ Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці. Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури. Завдяки потужному повітряному двигуну, кондиціонер може подавати до 60 м³ свіжого повітря на годину та легко забезпечить потреби більшості типів приміщення.
360° AIRFLOW Інноваційна конструкція ламелі, що рухається на 360°, створює бар’єр для прямого повітряного потоку на користувача та концентрує весь потік повітря в одному напрямку. В режимі охлодження, ламель відсікає 100% холодного повітря, спрямовуючи його під стелю, додатково створюючи ефект душу. В режимі обігріву направляє тепле повітря тільки вздовж стіни на підлогу, створюючи ефект ковдри.
Для більш швидкого та ефективного охолодження, можливо використовувати ламель таким чином, що холодне повітря буде направлене одночасно вгору та вниз, при цьому користувач може знаходитись безпечно перед кондиціонером не боячись прямого потоку повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Цвет корпуса | Серый |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Ширина внутреннего блока | 960 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 500 мм |
| Ширина внешнего блока | 740 мм |
| Глубина внешнего блока | 260 мм |
| Вес внешнего блока | 26.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип фреону | R32 |
- Цена: 38 999 ₴

