
Кондиціонер TCL Ocarina BreezeIN TPH11IHB HР TAC-24CHSD/TPH11IHB
48 799 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Інверторна настінна спліт-система (кондиціонер) TCL Ocarina BreezeIn TCL TAC-24CHSD/TPH11IHB
TCL Ocarina BreezeIn – модель створена для європейського ринку для шанувальників лаконічного дизайну з матовим покриттям корпусу внутрішнього блоку. Новий кондицыонер оснащений численними інноваційними функціями, які підвищують комфорт використання, такими як: нагрівач піддону зовнішнього блоку, функція "I Feel" (вбудований температурний датчик в пульт ДК, який відстежує температуру в заданій точці), ніжний вітер "Smart Gentle Wind", що забезпечує ніжний та м’який потік повітря, схожим на вітерець, автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C.
TCL Ocarina BreezeIn використовує алгоритми інверторного штучного інтелекту. Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу. Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Новий TCL Ocarina BreezeIn можна підключити до Smart TV, телефону та будь-яких сумісних пристроїв через додаток "TCL Home". Користувачі можуть дистанційно активувати та керувати своїм кондиціонером, що дає можливість ввімкнути і вимкнути кондиціонер, відрегулювати швидкість і температуру та інше.
Кондиціонер оснащений функцією самочищення внутрішнього блоку "Deep Clean". Це передова антибактеріальна комбінація промивання та сушіння, яка, як клінічно доведено, видаляє більшість мікробів, пилу та забруднення. Він також автоматично очищає випарник, скорочуючи роботу, економлячи енергію та забезпечуючи свіже повітря в приміщенні.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Охолодження при низькій температурі.
- Можливість роботи на обігрів до -30℃.
- Компресор GMCC Toshiba.
- Витрата холодагента регулюється за допомогою ЕРВ (електронний росширювальний вентиль)
- Автоматичний привід горизонтальних та вертикальних жалюзі.
- Фільтр високої щільності.
- "Smart Gentle Wind" - розсікач повітря з мікроотворами.
- Алгоритм інверторного штучного інтелекту.
- Підтримка теплого приміщення +8°C.
- Функція "I Feel". У пульт управління вбудований температурний датчик. При надходженні команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей
- Високотемпературне самоочищення. Функція автоматичного самоочищення дозволяє очистити теплообмінник внутрішнього блоку від бруду, що накопичився, і висушити його від залишків конденсату під впливом високої температури (+55°C).
- "Smart Vector Airflow" - технологія розумних векторів повітряного потоку.
- "IoT Wi Fi" керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку, підтримка голосового керування.
- Покриття "Blue Fin" - захист від корозії.
- Розумний потік повітря.
- Подвійна дренажна конструкція (дренаж приєднується зліва чи справа).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1100 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 699 мм |
| Ширина внешнего блока | 920 мм |
| Глубина внешнего блока | 380 мм |
| Вес внешнего блока | 38 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип фреону | R32 |
- Цена: 48 799 ₴

