
Кондиціонер GREE Muse GWH24AFD-K3NNA1A
46 746 ₴
- В наличии
- +380 (75) 500-37-37Отдел Продаж, склад Киев
- +380 (66) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (68) 500-37-37Отдел Продаж
- +380 (99) 500-37-37Отдел Продаж
Кондиціонер Gree Muse GWH24AFD-K3NNA1A – це не інверторна модель, що функціонує на екологічному фреоні R410A. Спліт система призначена для обслуговування приміщень площею до 70 м². Це може бути зал, спальня, кухня або інше житлове приміщення.
Спліт система Muse GWH24AFD-K3NNA1A за рівнем енергоефективності відноситься до класу А і має показники 3,21/3,61. Не інверторний кондиціонер Gree здатний працювати на обігрів в міжсезоння при зовнішній температурі до -7°С.
Корпус внутрішнього блоку виконаний в класичному білому кольорі і завдяки своїй компактності відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Кондиціонер дуже простий в обслуговуванні, ви можете навіть самі робити елементарні маніпуляції, оскільки він має знімну передню панель. А також система оснащена функцією самоочищення, що сприяє значному продовженню експлуатаційного терміну кондиціонера.
Основні переваги кондиціонера Gree Muse GWH24AFD-K3NNA1A:
- Вентилятор здатний працювати в автоматичному режимі;
- Здатний працювати як на холод, так і на тепло;
- Турборежим, за допомогою якого ви можете досягти необхідної температури в короткі терміни;
- Забезпечення широкого потоку повітря;
- Режим осушення та очищення повітря;
- Наявність багатошвидкісного вентилятора;
- Режим сну, який дає змогу значно заощадити на споживанні енергії;
- Фільтр Cold Plazma, який забезпечує тотальне очищення повітря не тільки від неприємних запахів, а й від шкідливих бактерій і алергенів;
- Електростатичний фільтр сприяє очищенню повітря від пилу, при цьому відбувається електризація та акумуляція пилу на його поверхні;
- Захист користувача від обдування холодним потоком повітря;
- Функція самоочищення внутрішнього блоку, завдяки якому вентилятор видаляє з теплообмінника зайву вологу. У такий спосіб запобігається поява грибка, цвілі та шкідливих бактерій;
- Стійкість до перепадів напруги;
- Знімна панель внутрішнього блоку, що дає змогу легко доглядати за кондиціонером;
- Авторестарт;
- Захист компресора;
- Самодіагностика, яка дає змогу виявити всі неполадки і збої в роботі системи;
- Можливість блокування пульта ДУ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 304 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1017 мм |
| Глубина внутреннего блока | 221 мм |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 680 мм |
| Ширина внешнего блока | 931 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Вес внешнего блока | 50 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип фреону | R-410A |
- Цена: 46 746 ₴

